Gold House Slovensko s.r.o., Michalská 9, 811 01 Bratislava

GoldHouse - Montované drevodomy na kľúč

Často kladené otázky

Áno, v cene domu na kľúč je aj kompletná projektová dokumentácia, ktorú Vám vypracuje náš tím skúsených projektantov podľa Vašich predstáv a dispozície pozemku.
Samozrejme vieme, vybrať si môžete nielen u nás ale kdekoľvek na webe.  Ponúkame Vám aj jedinečnú možnosť bezplatnej kalkulácie na základe zjednodušeného návrhu Vášho domu. Vieme Vám neceniť dom s aj na základe škice vytvorenej voľnou rukou.
Áno, v cene domu na kľúč sú aj výkopové práce a komplet základová doska ako aj príprava a vyvedenie inžinierskych sieti z domu. Ich napojenie však už nie, nakoľko  cena je individuálna kvôli vzdialenosti domu od prípojky.
Nie, takmer isto nedostanú. Samotná stavba je mierne vyvýšená, zdola odizolovaná. Všetky spoje sú  dôkladne vyplnené a samotné hlodavce veľmi neobľubujú nami použité materiály. Prakticky sa ani nemajú kade dostať do stavby.
Skutočná životnosť dobre postavenej drevostavby je ďaleko vyššia ako murovaného domu, keďže materiály sa nedrolia, nerosýpaju . Sú dokladované stavby ktoré sa "dožili" aj viac ako 150 rokov.
Plus ak by ste už svoj drevodom nechceli, tak ho viete zlikvidovať úplne ekologicky, bez nadmerných nákladov na skládku sutiny.
Výhod je mnoho ale medzi najväčšie patria jednoznačne rýchlosť výstavby a variabilita. U ľudí mylne prevláda názor, že montovaný dom stojí polovicu z toho ako klasický murovaný. Montovaný dom, v prípade, že sa robí skutočne kvalitne je síce lacnejší, avšak nie o 50%. Výhodou montovaného domu je rýchlosť jeho výstavby a variabilita zmien, ktorá vyplýva z povahy materiálov. Ďalšou obrovskou výhodou montovaných domov je ich ľahké vykúrenie a výborné tepelnoizolačné vlastnosti a teda nižšia energetická náročnosť. 
Samozrejme záleží len od vášho vkusu čo a aké materiáli so vyberiete.
Stačí nás jednoducho kontaktovať mailom alebo telefonický.
Bungalov do 70 000 €
Bungalov nad 70 000 €
Bungalov nad 120 000 €
Dvojpodlažný dom
GoldHouse Nízkoenergetické rodinné domy na klúč
Napíšte nám Zavolajte nám

Domy na kľúč
stabilné a nemenné ceny

GARANTUJEME vopred dohodnutú cenu
Domu na kľúč

Zmluvy bez akýchkoľvek doložiek o navyšovaní ceny domu pri raste cien stavebných materiálov. Vyberte si svoj vysnívaný dom z našej bezkonkurenčnej ponuky bez skrytých poplatkov.

Pozrieť ponuku domov